Політолог назвав ім’я наступника Путіна на посаді Президента Росії

На думку політолога, цілком імовірно, що не Путін знову очолить країну після виборів
На думку політолога, цілком імовірно, що не Путін знову очолить країну після виборів

Російський політолог Валєрій Соловєй в ефірі Радіо Свобода висловив думку, що нині в РФ є на прикметі близько 6-8 осіб, які можуть балотуватися на посаду Президента, якщо Владімір Путін відмовиться від участі в дострокових виборах.


За його словами, ідею про дострокові вибори президента в політичному істеблішменті Російської Федерації активно обговорюють уже з пізньої весни поточного року.


«Уже зараз в Москві обговорюються кандидатури людей, які могли б замінити Путіна. І деякі з прізвищ були вимовлені, деякі з них створюють відчуття дежавю, тим не менш вони обговорюються. Їх десь близько півдюжини, 6-8 осіб», – зауважив політолог.


Крім того, як він зауважив, одним із головних кандидатів є губернатор Тульської області Алєксєй Дюмін.


«Я можу назвати принаймні одну людину, крім того, вона створює відчуття дежавю. Це тульський губернатор Дюмін. Хоча мені особисто цей варіант здається вкрай малоймовірно. Але це якщо не Путін піде на вибори», – пояснив експерт.


Також він повідомив, що є низка ґрунтовних причин, чому Путін не піде на вибори, проте Соловєй відмовився їх поки озвучувати. Щоправда, він підкреслив, що є серйозна правдоподібна причина, яку, ймовірно, оприлюднять після її перевірки.

#Вибори, #Політолог, #Путін, #Росія
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/politolog-nazvav-im-ya-nastupny-ka-putina-na-posadi-prezy-denta-rosiyi/

Коментарі