Крах режиму Путіна настане внаслідок палацового перевороту – Суворов

b636925da3ba94f3457e5b6dc917254b
Письменник Віктор Суворов

Режим російського президента Владіміра Путіна котиться в прірву. І це продемонстрували нещодавні вибори в Держдуму РФ, під час яких були зафіксовані фальсифікації та низька явка виборців. Про це сказав відомий письменник Віктор Суворов (Володимир Різун), автор знаменитих книг «Криголам», «День-М», «Акваріум», пише Апостроф.


Суворов позитивно оцінив вибори в Росії, адже кількість людей, які беруть в них участь, постійно і неухильно скорочується.


«І це дуже важливо, тому що влада боїться народу і підтримка тане, мов крижинка на пательні. Якби на вибори взагалі ніхто не прийшов – ось це був би ляпас. Але Росія до цього потихеньку рухається. Мудрі німці говорили: «Не сідай з чортом кашу їсти, у нього ложка все одно довша». Йти на вибори – це велика дурість, якщо ми знаємо, що режим змінити не можна, а можна лише легалізувати його, надати йому законну форму», – зазначив письменник.


Також він вважає, що росіяни заздрять тому, що українці зуміли вийти на протест проти колишнього президента-втікача Віктора Януковича.


«Лідерів, може, й не було, але була невелика група людей (українців, – ред.), готових йти до кінця. На смерть. Вони були готові показати приклад. І з цього все почалося. Поширювалися новини по всій Україні. Люди приєднувалися нові. Будували барикади, намети ставили. У Росії цієї іскри не було. А в Україні вона знайшлася. Це були ті люди, які підвелися й сказали – ми будемо тут до кінця. Саме вони стали тією іскрою, яка підірвала порохову бочку», – вважає Суворов.


На його думку, крах режиму Путіна може настати внаслідок палацового перевороту і неминуче стане кінцем Росії.


«Звернемося до історичних аналогій, які мали місце без малого сто років тому. Могутня Російська імперія. Йде Перша світова війна, і начебто все складається на користь Росії (…) І раптом за якісь кілька днів зникла ціла імперія. Або ось згадаємо Муаммара Каддафі. Нафта у нього була, грошей безліч – і все раптово впало. На мій погляд, крах в Росії відбудеться не в результаті народних акцій протесту. Найімовірніше, придворні олігархи, які втратили величезні мільйони і мільярди через політику Путіна, зрозуміють, що їхні гроші – під загрозою. Адже ще три роки тому вони вільно їздили в Європу, будували собі там яхти, а тепер вони не знають, що буде з ними завтра і чи збережуть вони свої капітали. Тому їхній інтерес – це палацовий переворот. Скинути Путіна і сказати всім, що він у всьому винен. Так було після смерті Сталіна. Його найвірніші друзі – Берія, Хрущов, Маленков – все звалили на Сталіна. Тому я абсолютно не виключаю палацового перевороту. І для цього є безліч індикаторів. Наприклад, Путін створює гвардію, яку підпорядковує особисто собі», – висловив припущення письменник.


Він вважає, що Україні не варто боятися цих процесів, а необхідно зайнятися зміцненням армії та економічними реформами, відмовившись від спроб повернути Крим і Донбас. Якщо Україні вдасться здійснити економічне диво, сепаратистські анклави самі попросяться назад.


«Після того, як впаде влада Путін, відбудеться крах Росії. Далекий Схід захоплять китайці (…) Якщо ж китайці захоплять Сибір, а вони захоплять, то там знаходяться всі природні ресурси. А крім природних ресурсів нічого в Росії і немає. Тобто крах путінського режиму означає крах Росії. Якщо Україна буде потужною в економічному і військовому сенсі, зуміє перемогти корупцію і захистити свої кордони від потоку біженців, то боятися розвалу Росії не варто», – наголосив Суворов.


Довідка: Віктор Суворов (справжнє ім’я – Володимир Богданович Різун) – радянський розвідник-утікач, капітан Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Радянського Союзу; історик, дослідник та письменник в жанрі історико-документального та художньо-історичного роману.


Суворов є автором численних популярних книг з історії Другої світової війни та діяльності спецслужб СРСР, аналіз та опис подій в яких значно відрізняються від трактування історії, що викладалась за часів СРСР.


У своїх книгах Різун зосереджує увагу на неприпустимості викривлення історії заради пропаганди, а також доводить, що використання комуністичної легенди про історію фактично принижує гідність мільйонів солдат та мирних жителів, які загинули у Другій світовій війні.


Володимир Різун вперше докладно виклав етапи підготовки СРСР до захоплення Європи та світу: від приведення Сталіним до влади в Німеччині Адольфа Гітлера, Громадянської війни в Іспанії, до створення умов, при яких, у разі вторгнення до Європи Радянського Союзу, жодна країна Європи та світу не заперечувала б такої окупації.


Найбільш відомі твори: «Криголам», «День «М», «Контроль», «Очищення», «Акваріум», «Визволитель», «Самогубство», «Тінь перемоги» тощо.


Нині Різун мешкає у Великій Британії. Читає лекції у військових академіях Західної Європи.

#Путін, #РФ, #Суворов
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/krah-rezhy-mu-putina-nastane-vnaslidok-palatsovogo-perevorotu-suvorov/

Коментарі