Ніщо не змусить Кремлю дотримуватися перемир’я, – аналітик

Експерт закликав не тішити себе надіями про дотримання угод Росією
Експерт закликав не тішити себе надіями про дотримання угод Росією

Військовий аналітик Олексій Арестович у статті для Обозревателя пояснив, чому Кремлю вигідне перемир’я на Донбасі, незважаючи на те, що Росія не дотримується його.


«Війна дуже вимотує. Підтримка існування в зоні АТО бойових груп з обох сторін – дуже витратно. Всі раді перепочити, бо ресурси не нескінченні. У Росії і так багато своїх проблем тільки вибрали Держдуму, змінюються політичні розклади. І у нас багато проблем: ми входимо в осінь з високими тарифами, питаннями бюджету на наступний рік, звіт влади на річницю Майдану. Війна всіх вже задовбала, і всі вирішили взяти паузу», – зауважив аналітик.


Щоправда, як наголосив Арестович, навіть на тлі цих проблем не варто сподіватися на те, що Російська Федерація чесно виконуватиме взяті на себе зобов’язання і дотримуватиметься перемир’я.


«Жодне перемир’я з боку Росії, починаючи з 1991 року, не дотримувалося. Наприклад, в Сирії перемир’я проіснувало 7 днів. Ми живемо в світі домовленостей, які не дотримуються. Якщо не виконується найголовніша для України домовленість – Будапештський меморандум, а також договір між Росією і Україною про дружбу, то про що можна говорити?», – нагадав експерт.

#Агресія, #Експерт, #Кремль, #Україна
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/nishho-ne-zmusy-t-kremlyu-dotry-muvaty-sya-peremy-r-ya-anality-k/

Коментарі