Деканоїдзе розкрила деталі резонансного вбивства полісмена у Дніпрі

Деканоїдзе пообіцяла помститися за вбитих полісменів
Деканоїдзе пообіцяла помститися за вбитих полісменів

Очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе в ефірі одного з телеканалів розповіла подробиці вбивства полісменів у Дніпрі.


Нагадаємо, 25 вересня близько 10 години ранку у Дніпрі порушник відкрив вогонь по поліцейських. Один із патрульних загинув на місці. Його напарниця отримала порання. Для пошуку правоохоронці оголосили оперативний план «Сирена». Вбивця здійснив постріл у полісмена під час перевірки документів.


«25 вересня о 9:40 екіпаж отримав завдання, була конфліктна ситуація. На місце приїхав екіпаж. В екіпажі було двоє патрульних. На місці вони з’ясували, що автомобіль порушує правила дорожнього руху. Патрульні зупинили машину і сказали водію, що вони будуть перевіряти документи. Злочинець просив, щоб патрульні відпустили його», – повідомила керівник Національної поліції.


«Патрульний сів в авто і почав перевіряти документи. В цей час злодій вийшов з машини і приставив пістолет до поліцейського з боку та вистрелив. Після цього він вистрелив в його напарницю. Патрульний помер на місці», – додала Деканоідзе.


Крім того, вона підтвердила інформацію про те, що у вбивстві підозрюють Олександра Пугачова. За її словами, злочинця розшукують по всій території України. Пізніше стало відомо, що поранена поліцейська також загинула в лікарні, її не вдалося врятувати медикам.

#Вбивство, #Деканоїдзе, #Поліція
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/dekanoyidze-rozkry-la-detali-rezonansnogo-vby-vstva-polismena-u-dnipri/

Коментарі