Керрі розмазав Лаврова по стінці – історик

Джон Керрі поставив на місце російського міністра
Джон Керрі поставив на місце російського міністра

Російський історик, публіцист Андрєй Піонтовскій у статті для Inforesist прокоментував зустріч Держсекретаря США Джона Керрі і міністра закордонних справ РФ Сєргєя Лаврова.


Піонтковскій нагадав, що розмова Керрі і Лаврова відбулася під час спеціального засідання Ради безпеки ООН щодо сирійського питання нагадала. За його словами, ця ситуація нагадала йому історичну класичну сцену часів Карибської кризи, коли представник США в ООН Стівенсон показав фотографії радянських ракет на Кубі, а радянський представник Зорін усе це спростовував.


«Вперше Керрі піднявся з колін і розмазував Лаврова по стінці протягом півгодини. Наприклад, що Кремль в Сирії займається військовими злочинами, бомбардує мирне населення, а тепер і гуманітарні конвої», – зауважив історик.


На його думку, росіяни могли навмисно здійснити авіаудар по гумконвоям.


«За два дні до цього американці помилково бомбили сирійських військовослужбовців, і кілька людей були вбиті. Це була помилка з боку американців, як це трапляється на війні. Але люди, які виросли в пітерському підворітті, були абсолютно переконані, що американці зробили це навмисне і потрібна «отвєтка», – наголосив публіцист.


За його словами, саме цей факт змусив Керрі бути значно жорсткішим. Це особливо помітно, якщо порівняти з попередніми зустрічами Держсекретаря США з російськими високопосадовцями.


Читаємо: Керрі налітав рекордних 1,7 млн. кілометрів на посаді Держсекретаря США

#Керрі, #Лавров, #Росія, #США
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/kerri-rozmazav-lavrova-po-stintsi-istory-k/

Коментарі