Тарас Загородній: Захід впевнено затискає Росію в лещатах правосуддя

Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Не варто драматизувати небажання слідчих називати безпосередньо вмираючу імперію замовником і виконавцем вбивства пасажирів «Боїнґа». Всьому свій час.


Захід відомий процедурами і дотриманням правил. Немає конкретних доказів – немає голослівних звинувачень. Це вам не українська політика з потоком словесного проносу без конкретики або українська прокуратура з міліцією, яка не хоче збирати докази і захищати їх в суді, а вважає за краще вибивати свідчення і «шити» справи.


Це тільки перший етап – по суті формування основної версії та головного напрямку, в якому немає міфічного українського винищувача, «несвіжих трупів», прибульців та іншої ахінеї імперської свідомості злочинців.


Далі будуть опубліковані імена підозрюваних, потім буде вимога видачі обвинувачених. Причому, верхівки також. Без головнокомандувача цю операцію неможливо було провести.


Якщо буде відмова, то нові санкції – дивіться історію з підірваним «Боїнґом» ще одним «імперцем» Кадаффі. Його яйця також повільно і впевнено затискалися в лещатах правосуддя.


Це тільки щодо «Боїнґа». Триває збір матеріалів військових злочинів в Сирії. Поляки ведуть розслідування дивної аварії літака їхнього президента в Смоленську.


Горіти тобі в Аду, Вово. Як і всім учасникам ОЗУ «Росія».


Джерело: Тарас Загородний

#Боїнг, #Кадаффі, #Путін, #РФ, #Санкції
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/taras-zagorodnij-zahid-vpevneno-zaty-skaye-rosiyu-v-leshhatah-pravosuddya/

Коментарі