NASA заінтригувало світ відкриттям на крижаному супутникові Юпітера

Науковці анонсували оприлюднення унікального дослідження супутника Європа
Науковці анонсували оприлюднення унікального дослідження супутника Європа

Під час прес-конференції, що відбудеться 26 вересня, NASA оприлюднить результати унікального відкриття щодо супутника Юпітера Європи – інформують Цікавості.


Під час прес-конференції астрономи презентують результати унікальної кампанії спостереження Європи, в рамках якої вдалося отримати дивовижні докази наявності на Європі активності, можливо, пов’язаної з наявністю підповерхневого океану.


Астробіологи вважають Європу одним із найкращих кандидатів на виявлення позаземного життя в Сонячній системі. Під крижаною корою цього супутника є фактично гігантський океан рідкої води.


Крім того, як стверджують науковці, цей океан контактує з кам’янистою мантією Європи, що робить можливим протікання різноманітних хімічних реакцій.


На жаль, у повідомленні для преси NASA не дало більше жодної інформації про відкриття, проте ЗМІ припускають, що воно може бути пов’язане зі струменями, що вириваються з-під поверхні Європи, які були виявлені за допомогою «Хаббла» в околицях південного полюса Європи ще 2013 року.


Підтвердження цієї гіпотези могло б мати велике значення для астробіологів, оскільки це означало би можливість відправлення роботизованого зонду для взяття проби рідини з підповерхневого океану вищезгаданого супутника без посадки на її поверхню.

#NАSА, #Відкриття, #Космос, #Супутник
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/nasa-zaintry-guvalo-svit-vidkry-ttyam-na-kry-zhanomu-suputny-kovi-yupitera/

Коментарі