Дві третини німців не бояться війни з Росією – опитуванняmerkel-putin
84% громадян ФРН підтримують курс Меркель на продовження пошуку можливостей для діалогу з Путіним

Третина населення ФРН не виключає можливості війни з Росією. Більшість німців не вважають добрими нинішні відносини між Москвою і Брюсселем. Попри це, велика частина опитаних виступає за діалог з господарем Кремля. Про це свідчать результати опитування, повідомляє DW.

Варто зазначити, що хоча третина німців вважають можливим військовий конфлікт з Росією, інші 64% опитаних заявили, що не бояться війни з РФ.

Видання зазначає, що після анексії Криму і початку російських авіанальотів в Сирії у німців склалася вкрай негативна думка про відносини з РФ. Всього 6% вважають хорошими зв’язки між Москвою і Брюсселем. При цьому 41% називає їх поганими і більше половини респондентів вважають, що в них «мало хорошого».

84% німців підтримують курс канцлера Анґели Меркель, спрямований на продовження пошуку діалогу з Путіним. Серед прихильників «зелених» і «лівих» цю точку зору підтримують понад 90%. Крім того, 87% прихильників партії «Альтернатива для Німеччини», налаштованих критично по відношенню до Меркель, також виступають за контакти канцлера з президентом Росії. Лише 14% опитаних вважають, що вести переговори з Путіним зараз не має сенсу.

Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/dvi-trety-ny-nimtsiv-ne-boyat-sya-vijny-z-rosiyeyu-opy-tuvannya/

Коментарі