Путін особисто віддав наказ про ліквідацію «Мотороли» − політологНа думку експерта, за ліквідацією "Мотороли" стоїть особисто Путін
На думку експерта, за ліквідацією “Мотороли” стоїть особисто Путін

Відомий російський публіцист і політолог Андрєй Піонтковскій в інтерв’ю Online.ua заявив, що одіозного бойовика Арсена «Моторолу» Павлова ліквідували за особистою вказівкою Президента Росії Владіміра Путіна.

«Якби був тільки один «Моторола», то я б обирав між українськими та російськими спецслужбами. Але це не перший випадок. Ви ж пам’ятаєте Бетмена, Мозгового та інших. Навіть російська пропаганда не говорить, що це українські спецслужби», − зауважив політолог.

На його думку, ліквідацію одіозного терориста організував помічник Путіна Владіслав Сурков відповідно до розпорядження російського Президента.

«Це ліквідація надто, як ви сказали, медійних та малокерованих людей. Менш підконтрольних, ніж ватажки так званих ДНР і ЛНР Захарченко і Плотницький. Адже вони готові до будь-яких поворотів партійної лінії у Кремлі», − наголосив експерт.

Крім того, коментуючи мету Суркова щодо України, він підкреслив, що «якби йому сказали любити Україну – він би любив. Сказали дестабілізувати – він дестабілізує».

«Сурков – дорогий найманець Путіна, який скоїв уже чимало злочинів. Стратегічна мета – не допустити розвитку України за європейською моделлю. Це важливіше якоїсь території чи Криму», – висловив думку Піонтковскій.


Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/putin-osoby-sto-viddav-nakaz-pro-likvidatsiyu-motoroly-politolog/

Коментарі