Екс-глава СБУ заявив про причетність Суркова до розстрілів на МайданіКолишній глава СБУ заявив, що листи Суркова були знайдені вже давно
Колишній глава СБУ заявив, що листи Суркова були знайдені вже давно

Колишній очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко в ефірі каналу 112 прокоментував злам пошти помічника Путіна Владіслава Суркова, завдяки чому було виявлено скандальні документи.

За словами Наливайченка, листи Суркова щодо діяльності так званих ДНР і ЛНР та іншу інформацію було зібрано для відкриття кримінального провадження ще в 2014-2015 роках.

«Щодо переписки, я офіційно стверджую, що і переговори Суркова і інша переписка, в тому числі щодо погодження міністерств «ДНР» і «ЛНР» вони називають себе МГБ, до останнього прапорщика, все це було нами перехоплено і долучено до кримінального провадження, ще в 2014-2015 роках. І не тільки є листи», – зауважив екс-очільник СБУ.

Крім того, він виступив за відкриття кримінального провадження у військовій прокуратурі проти Федеральної служби безпеки РФ та особисто Суркова: «Докази збирали, я поставив всі підписи, ми направили, щоб порушили кримінальне провадження».

На його переконання, Сурков був причетний до кривавих розстрілів на Майдані.

«Моя позиція не змінилася. Я її буду відстоювати до суду над всім режимом Януковича і до причетності ФСБ і снайперів до розстрілу мирних протестувальників. Я буду далі наполягати, що і роль Суркова, насамперед, в українському суді, у відкритому і публічному, щодо причетності в розстрілах мирних протестувальників на Майдані, була з’ясована, щоб були вручені і направлені підозри. Треба вручати їх не тільки «Моторолі» та іншим терористам, а і групам ФСБшників, які приїжджали з Сурковим», – підсумував Наливайченко.


Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/eks-glava-sbu-zayavy-v-pro-pry-chetnist-surkova-do-rozstriliv-na-majdani/

Коментарі