Росія хоче показати готовність іти в напад – ІноЗМІЖурналіст Річард Ґренелл зауважив, що Кремль не хоче пускати в Європу колишні країни СРСР
Журналіст Річард Ґренелл зауважив, що Кремль не хоче пускати в Європу колишні країни СРСР

Журналіст Річард Ґренелл у статті для Fox News зауважив, що Кремль намагається втрутитися не лише у президентські вибори США, але й виборчий процес у Молдові.

«Поки через американські вибори більшість медіа у Вашингтоні сфокусувалися на останніх листах Ґілларі Клінтон, Associated Press зазначає, що Росія намагається таємно вплинути ще на одні вибори – вибори президента Молдови, що мають відбутися 30 жовтня», – зазначив Ґренелл, додавши, що для багатьох жителів регіону це не виявилося сюрпризом, оскільки для країн колишнього Совєцького Союзу російський вплив є щоденною дилемою.

«Але в США про те, що Росія намагається вплинути на президентські вибори 2016 року, говорять так, немов це щось нове. Навіть Ґілларі Клінтон, колишній держсекретар США, шокована тим, що РФ спробувала зламати офіційні сервери», – наголосив журналіст.

За його словами, у молдовської влади є підозри щодо того, що Кремль і його союзники фінансують антиурядові сили в країні. Більш того, вони навіть змогли залучити американського конгресмена до участі в їх пропагандистській кампанії.

На цьому тлі він висловив упевненість у тому, що Росія всіма способами намагається зупинити наближення до Європи країн зі складу колишнього СРСР.

«Але навіщо Кремлю втручатися в американські вибори? Експерти кажуть, що Путін і його союзники навряд чи віддають перевагу конкретному кандидату, але вони хочуть, щоб новий лідер вільного світу розумів: Росія йде в напад», – підсумував автор.

Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/rosiya-hoche-pokazaty-gotovnist-ity-v-napad-inozmi/

Коментарі