Україна стала агресивнішою на світовій арені – дипломатДмитро Кулеба зауважив, що Україна нарешті відійшла від радянського зразка дипломатії
Дмитро Кулеба зауважив, що Україна нарешті відійшла від радянського зразка дипломатії

Постійний представник України в Раді Європи, дипломат Дмитро Кулеба в інтерв’ю Гордону розповів про сучасний стан, проблеми та успіхи української дипломатії на тлі російської агресії.

За словами Кулеби, головні зміни, що відбулися протягом останніх років, осучаснення і певна агресивність у зовнішній політиці.

«Головні зміни, що відбулися з 2014 року – ми стали більш дружніми стосовно людей, заради яких працюємо – українських громадян. Ми стали більш технологічними і сучасними і, нарешті, більш агресивними у своїй зовнішній політиці і відстоюємо національні інтереси. У нас з’явилася політика воєнного часу», – наголосив дипломат.

Тим не менше, як він зауважив, це не означає, що проблем немає, оскільки існує необхідність підвищення якості роботи і кадрового забезпечення. До того ж, Кулеба поскаржився на відсутність коштів на зовнішню політику, без яких не обійтися в умовах агресії Росії.

«Я абсолютно впевнений, що в умовах війни необхідно максимально фінансувати і армію, і дипломатію. Для всіх очевидно, що ми, як держава, ведемо виснажливі бої на дипломатичному фронті. У той час як армія абсолютно заслужено отримує необхідну фінансову підтримку, ми її позбавлені і працюємо на межі можливого», – підкреслив український представник у Раді Європи.

Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/ukrayina-stala-agresy-vnishoyu-na-svitovij-areni-dy-plomat/

Коментарі