Ляшко «почаював» у розкішному паризькому готелі Four SeasonsЛяшко
Лідер «Радикальної партії» виправдовувався тим, що в ресторан його запросили друзі

Знаний борець за краще життя для українців, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко разом із колегами по партії в Парижі завітав до надзвичайно дорогого ресторану в готелі «Four Seasons Hotel George V Paris». 

«Скільки заплатили за обід – страшно сказати… Правда, смачно було неймовірно», – написав на своїй сторінці у Facebook «радикал» Андрій Лозовий.

Сам Ляшко в коментарі виданню «Українська правда» виправдовувався тим, що в ресторан його запросили друзі – почаювати: «Ми зупинялися під Парижем – готель Rambouillet. Потім у нас до літака було кілька вільних годин до закінчення «Діалогу Моне». Ми гуляли по Парижу і друзі запросили мене попити чаю. Це справді хороший готель, здається, початку XX століття».

Як відомо, Олег Ляшко в складі української делегації минулими вихідними взяв участь у «Діалогах Моне», які проходили в замку Моне неподалік Парижа і були присвячені питанню реформування роботи українського парламенту. Джерела «УП» повідомили, що 29 жовтня Ляшка бачили в холі готелю «Ґеорґ V».

Готель «Four Seasons Hotel George V Paris» розташований за кілька кроків від Єлисейських полів. У готелі є ресторан Le Cinq, відзначений трьома зірками Мішлен.

Згідно з даними системи booking, вартість стандартного номера становить 29 тисяч гривень за одну особу на добу.

До слова, Олег Ляшко у своїй електронній декларації вказав значні статки: 740 тисяч доларів, 90 тисяч євро та 890 тисяч гривень готівки; дві квартири, багато земельних ділянок, два автомобілі, великий орендований будинок та інше.

А ось депутат його фракції Андрій Лозовий вирізняється досить дивним переліком задекларованого майна. Поряд із цілком світськими речами на кшталт колекції вин, елітних годинників та ексклюзивних меблів він має у власності ще й Святі мощі.

Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/lyashko-pochayuvav-u-rozkishnomu-pary-z-komu-goteli-four-seasons/

Коментарі