NASA приховала інформацію про існування інопланетянЕкс-працівники НАТО і NASA заявили про приховування важливої інформації
Екс-працівники НАТО і NASA заявили про приховування важливої інформації

Колишні співробітники NASA і НАТО розповіли про те, які методи використовує агентство, щоб приховати існування інопланетян. Про це інформують Цікавості.

Інженер-механік доктор Берґран заявив, що NASA спеціально затемнює фотографії Місяця, щоб громадськість не змогла побачити на них нічого підозрілого. Зокрема, він розповів, що одного разу він аналізував знімок цієї планети і побачив на ньому дивні об’єкти. Коли він доповів про це колезі, той зніяковів і сказав, що він гадав, вони достатньо затемнили об’єктив, щоб нічого не було видно.

Крім того, доктор О’лірі, який займався вивченням Марса і був присутній при створенні знаменитого знімка обличчя на Марсі, заявив, що знімок був відредагований, щоб розмити контури обличчя і зробити його схожим на природний феномен, а не на штучно створений об’єкт.

За словами сержанта-майора НАТО у відставка Боба Діна, уряд знищив 40 відеороликів з кадрами програми Аполлон, в рамках якої відбулася пілотована посадка на Місяць. На втрачених відео був зображений сам політ, висадка на супутник Землі і переміщення людей по поверхні планети.

Донна Хейр, яка працювала на агентство NASA, стверджує, що астронавти насправді регулярно стикаються з НЛО в космосі, але не можуть розповісти про це громадськості, оскільки отримують у зв’язку з цим погрози від уряду.

Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/nasa-pry-hovala-informatsiyu-pro-isnuvannya-inoplanetyan/

Коментарі