Україна ризикує втратити «Євробачення-2017»

yevrobachennya
Остаточне рішення Європейська мовна спілка має ухвалити на генеральній асамблеї, яка відбудеться 8 грудня

Через бюрократію, недосконалість законодавчих актів і зневажливе ставлення деяких чиновників до конкурсу Україна може втратити «Євробачення-2017». Про це повідомив виконувач обов’язків гендиректора НТКУ Олександр Харебін, передає ТСН.


«На початку жовтня Європейська мовна спілка, як власник бренду «Євробачення», дав НТКУ червону картку щодо термінів і фактично зриву підготовки до конкурсу», – повідомив він.


Водночас Харебін запевнив, що за жовтень вони наздогнали, і відставання з трьох місяців скоротилося до одного. Тому зараз Україна відстає від графіка, але вже не так сильно.


Остаточне рішення, чи отримає Україна «Євробачення-2017», Європейська мовна спілка повинна ухвалити на генеральній асамблеї, яка відбудеться 8 грудня.


Раніше повідомлялося, що в міжнародному конкурсі наступного року візьме участь рекордна кількість країн – 43. Така кількість учасників була лише в 2008 і 2011 роках.


Півфінали пісенного конкурсу відбудуться 9 і 11 травня, а фінал «Євробачення – 2017» пройде 13 травня.


Місцем проведення конкурсу обрали Міжнародний виставковий центр на Лівому березі.


Україна отримала право провести «Євробачення-2017» завдяки перемозі української співачки кримськотатарського походження Джамали на попередньому конкурсі у Стокгольмі.

#Євробачення2017, #НТКУ, #Харебін
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/ukrayina-ry-zy-kuye-vtraty-ty-yevrobachennya-2017/

Коментарі