Смоленська катастрофа: категорію охорони Качинського свідомо понизили

1427466848-2169
Візиту Качинського необхідно було привласнити рівень «середнього ризику», що передбачає організацію «операції захисту»

З’явились нові подробиці Смоленської трагедії. За даними польських ЗМІ, Бюро охорони уряду Польщі допустило низку серйозних порушень під час планування польоту президента Леха Качинського. Про це пише журнал wSieci з посиланням на таємний звіт МВС країни про підготовку візиту президента до Смоленська в 2010 році.


Видання повідомляє, що піротехнічну перевірку літака Качинського проводив «комірник після інсульту», тоді як ця процедура вимагає великих фізичних зусиль.


Кінолог із собакою також не в повному обсязі виконав огляд літака перед вильотом, оскільки тварина «була неспокійною через шум, тому були перевірені не всі частини лайнера».


Згідно з даними ЗМІ, візиту Качинського необхідно було привласнити рівень «середнього ризику», що передбачає організацію «операції захисту» під керівництвом глави Бюро охорони уряду або відповідального за це міністра.


Однак екс-глава Бюро охорони уряду Маріан Яницький під час візиту 10 квітня 2010 року погодився на пониження категорії охорони президента.


Нагадаємо, літак Ту-154 президента Польщі Леха Качинського в 2010 році зазнав аварії під час здійснення посадки в аеропорту «Смоленськ-Північний». На борту перебували 96 осіб, всі вони загинули.

#Авіакатасрофа, #Качинський, #СмоленськаТрагедія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/smolens-ka-katastrofa-kategoriyu-ohorony-kachy-ns-kogo-svidomo-pony-zy-ly/

Коментарі