Кияни вимагають знести новий фасад театру на Подолі – петиція

pety-tsiyaКияни активно голосують за вимогу демонтувати фасад нової будівлі театру на Подолі. На сайті Київради столичний житель зареєстрував відповідну петицію. За першу добу документ зібрав  понад три тисячі голосів з необхідних 10 тисяч.


«Повернути історичний вигляд Андріївському узвозу, який є загальним спадком всього Українського народу. Знести новий фасад театру та зобов`язати повернути історичний вигляд будинку», – йдеться в тексті.


«Андріївський узвіз повинен бути збережений у первісному стані, таким яким він був збудований у 18 столітті. Право на перебудову має ухвалювати вся громада Києва, а не лише декілька чиновників-хабарників», – наголосив автор петиції.


Він переконаний, що роботи з демонтажу фасаду повинні виконати забудовник та проектувальник, а посадові особи, що давали дозвіл на руйнування історичного центру Києва, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності та усунені від посад.


Нагадаємо, 29 листопада на Андріївському узвозі презентували нову будівлю Київського драматичного театру на Подолі. Новий фасад вже викликав обурення у киян. Будівлю іменують «саркофагом» та крематорієм».


Головний архітектор Києва Олександр Свистунов зазначив, що через неоднозначну реакцію мешканців столиці з приводу будівлі проведуть громадські обговороення.


У свою чергу, мер Києва Віталій Кличко заявив, що без врахування думки фахівців та громадськості театр на Подолі не здадуть в експлуатацію.

#Київрада, #Петиція, #ТеатрНаПодолі
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/ky-yany-vy-magayut-znesty-novy-j-fasad-teatru-na-podoli-pety-tsiya/

Коментарі