Врегулювання по-європейськи: Нідерланди та Бельгія обміняються частинами територій

niderlandy-ta-bel-giya
Угода ще має бути ратифікована парламентами двох країн

Нідерланди та Бельгія обміняються невеликими частинами території на кордоні між двома країнами. Голландцям відійде острів площею 16 гектарів, тоді як бельгійці отримають 3 гектари території. Про це йдеться у повідомленні на сайті міністерства закордонних справ Нідерландів.


«Ця унікальна угода є прикладом плідної співпраці з бельгійцями. Ми показали сьогодні, що Нідерланди і Бельгія досягли успіху у питанні врегулювання кордонів між сусідами мирним шляхом», – сказав глава МЗС Нідерландів Берт Кундерс.


Підставою для коригування кордонів була незрозуміла ситуація в районі річки Маас між Эйсден-Маргратене (провінція Лімбург) і бельгійським Везетом, яка розділяє територію Нідерландів та Бельгії.


d78318a-583be81acd70356130781268Внаслідок інженерних робіт на річці у 1960-80-х роках з’явилося кілька островів, один із яких став бельгійським островом, проте був важкодоступний з території Бельгії.


Правоохоронці Бельгії могли потрапити туди виключно на човнах чи зі спеціальним дозволом влади Нідерландів, через що виникли проблеми із криміногенною обстановкою на острові.


Угода ще має бути ратифікована парламентами двох країн.

#Бельгія, #ВрегулюванняКордонів, #Нідерланди
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/vregulyuvannya-po-yevropejs-ky-niderlandy-ta-bel-giya-obminyayut-sya-chasty-namy-tery-torij/

Коментарі