Щодо нової будівлі театру на Подолі проведуть громадські слухання

4Щодо нової будівлі київського академічного театру на Подолі, яка викликала неоднозначну реакцію киян, проведуть громадські обговороення. Про це сказав головний архітектор Києва Олександр Свистунов, передає Українська правда.


«Будівля ще не готова. Ми з вами не перерізали стрічки і не сидимо в кріслах в залі. Будівля має бути здана в 2017 році. Нас очікують громадські слухання, ми пройдемо містобудівну раду і отримаємо колегіальну думку експертів», – сказав він.


3«Після реакції людей, проектувальники повинні зробити висновки, і повторюся – пройти громадські слухання і містобудівну раду», – додав він.


Водночас сам архітектор будівлі Олег Дроздов стверджує, що не отримував конструктивних пропозицій щодо змін у фасаді театру.


«Там є незакінчені моменти, ще перегородки треба доробити і інше. Це архітектура сьогоднішнього дня. Ми користуємося своїм уявленням, цей проект – це діалог з Андріївським узвозом. Покриття ще змінюватиме свій колір, він буде сіро-зеленим», – пообіцяв він.


15Нагадаємо, 29 листопада на Андріївському узвозі презентували нову будівлю Київського драматичного театру на Подолі. Новий фасад вже викликав обурення у киян. Будівлю іменують «саркофагом» та крематорієм».


За словами радника мера Кличка Павла Рябікіна, проект реконструкції театру затверджували, базуючись на рекомендації ЮНЕСКО.

#ГромадськіСлухання, #ТеатрНаПодолі, #ЮНЕСКО
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/shhodo-novoyi-budivli-teatru-na-podoli-provedut-gromads-ki-sluhannya/

Коментарі