В українських цирках можуть заборонити диких тварин

Захисники тварин домагаються заборони диких тварин у цирках України

28 грудня 2016 року Міністерство екології та природних ресурсів України підтримало ідею заборони використання диких тварин у цирках. Про це пише Українська правда.


У разі ухвалення відповідного рішення, циркові вистави за участю диких тварин можуть заборонити уже найближчим часом, а живих створінь більше не дресируватимуть для видовищних шоу.


Згідно з результатами останніх досліджень, лише 1% українців згоден із утриманням тварин у цирках. Під час опитування мешканцям усіх областей країни, окрім території окупованого Криму та зони АТО, поставили запитання: де, на їхній погляд, мають жити дикі тварини?


93% респондентів обрали варіант «у дикій природі», ще 3% опитаних дали відповідь «у зоопарках», а менше 1% українців не змогли відповісти на запитання.


Крім того, раніше Верховна Рада України уже отримала на розгляд законопроект №5283 «Про заборону використання тварин пересувними цирками-шапіто».


Особливого резонансу це питання на було після створення громадськими активістами ініціативи для припинення дресирування тварин, залучення їх у циркові шоу і зареєстрували відповідну електронну петицію.

#Закон, #МіністерствоЕкологіїТаПрироднихРесурсів, #Опитування, #Тварини, #Цирк
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/v-ukrayins-ky-h-tsy-rkah-mozhut-zaborony-ty-dy-ky-h-tvary-n/

Коментарі