«Компрадорський злодій» – Пінчуку дісталося від Яроша за скандальну статтю

Ярош розкритикував Пінчука за заклик здати Крим і відмовитися від членства в ЄС

Народний депутат України Дмитро Ярош у своєму Facebook розкритикував пропозицію бізнесмена Віктора Пінчука, який у своїй статті закликав віддати Крим і відмовитися від членства у ЄС.


«Моє ставлення: «Олігарх-тварина. Він – компрадорський злодій, який вірно служить Путіну, заробляє свої 30 срібняків (перепрошую за нетолерантність). Пінчук, як і інші колаборанти-олігархи, має бути покараний згідно законів військового часу», – підкреслив нардеп.


На цьому тлі він наголосив, що влада повинна припинити бавитися в «демократію» і нарешті дати українцям відповідь на злободенні питання боротьби не тільки із зовнішнім ворогом, але й з внутрішнім.


За словами парламентаря, нині один із можливих шляхів – влада або стає «реальним захисником українських національних інтересів, або втратить легітимність в очах народу (що відбувається нині), і ця ситуація призведе до чергового етапу Національної Революції».


«Для мене, та й більшості з хлопців, які воюють, цей варіант геть не бажаний, бо можемо втратити Державу не тому, що «Путін прийде», а тому, що перегриземо один-одному горлянки…», – запевнив Ярош.

#Анексія, #ДмитроЯрош, #Крим, #Пінучук, #Путін
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/kompradors-ky-j-zlodij-pinchuku-distalosya-vid-yarosha-za-skandal-nu-stattyu/

Коментарі