Клер Захаровна: Лещенко на словах – Лєв Толстой, а на ділі – «прутень дохлий»

Клер Захаровна, блогер

#Клєрнюс 29/12/2016


Україна


  1. АТО. За минулу добу внаслідок бойових дій загинули двоє українських військовослужбовців, ще двоє – зазнали поранень. Нової інформації щодо двох військових, які потрапили у полон, немає. Обстріли не вщухають.

  2. Генпгокугатуга у межах розслідування справи щодо червонопикої мразоти Єфремова склала повідомлення про підозру низці екс-посадовців. Зокрема колишньому нардупу С.Горохову, екс-главі Луганської облради В.Голенку, його заступнику Євгену Харіну, екс-меру Луганська Сергію Кравченку, а також його першому заступникові Манолісу Пілавову.

    А де Натаха-кішчачий корм? Вона ж там у вервечці передовиць удоїв була.

  3. В безвізі знову знайшли винних. Тепер Франція. Чо їм не ймеця, тим жабоїдам? От вреднющі! Шо завгодно, аби нам безвіз не давати

  4. Канал 1+1 намагаються позбавити ліцензії. Непонятно по чому кіпіж, коли ліцензія закінчується 29 грудня, то як мінімум сані тре готовити літом, а не чекати, поки жаряний пітух наклюне мерзлу сраку. Генпродюсер каналу заявив, шо нацраді нічо не заважало видати їм ліцензію. А як по мені – так навіть шикарнєє – ущімльонним і знедоленим завжди найбільше рейтингів падає, такшо ловіть кайф, медійники. Ну, і Вовік єсішо втрутиця. Не зря йому Бєня торбу комплімана навалив.

  5. ДФС ініціювала розслідування проти Марушевської за звинуваченням у корупції. Ноукоментс і фейспалм.

  6. НБУ відкрив народу тайну: девальвація гривні не пов’язана з Приватбанком, вона ващє ні з чим не пов’язана, токо цссс *шопотом*, нікаму – то зємлєтрясєніє виновато і бабки у пад’єзда договорились з прастітутками і наркоманами і валять гривну. А НБУ ніпрічом, там всьо пучком!

  7. Сігожа Лєщ не прийшов на суд по илітнай квартірє. Яснінько, причини дві, забздєл і притула не пустила. На словах он Лєв Толстой, а на ділі прутень дохлий.

  8. 31 грудня «Інтер» покаже традиційну кіслотну по**єнь з дібілоїдами, головну роль у якому виконує актор, який знявся в рос пропагандонському фільмі …. (назву не буду повторювати) Ян Цапник. Цапник знявся в ролі камандіра опочлєнія с трудной судьбой. Нічому не здивуюсь, де цапник, там ка-цапник. ГГг. Я так надіюсь, туди не наштормить ні Бурмаку, ні Матвієнчиху, а всяка шло**єнь хай в задоволення нащолкаєця клювом.

Світ


ВВХ оголосило про припинення дій в Сирії. А це може означати дві протилежних речі. Або Сирія вспихне з новим інтенсивом, або воно перекочує до нас.


І прапагоду


Найтепліше в Одесі і Херсоні +1, море +3, найхолодніше в Вінниці, в Осло сирість і холодний дощ, в Фрітауні жара і сонце день чудєсний, в Нью-Делі четвер і вісім вечора, в Вашінгтоні дощ і +6, в Захарни +39, в Габорроне тьоплінько, але гроза, в Бєрдічєвє навєрно харашо, ну а ми не забуваєм, що свято наближається, але не обов’язково перетворювати новорічний стіл в гастрономічний бунт. Поміркованість, котани, і стриманість – ось що продовжує життя.


Цьомки всім,

Слава Україні!!!


Авторська стилістика збережена.


Джерело: Клєр Захаровна

#11, #Інтер, #Інфляція, #АТО, #Бурмака, #ДФС, #Лещенко, #Марушевська, #НБУ, #Сирія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/kler-zaharovna-leshhenko-na-slovah-lyev-tolstoj-a-na-dili-pruten-dohly-j/

Коментарі