Фіскали про бучний корпоратив: «Не витратили жодної бюджетної копійки»

Керівництво ДФС запевнило, що на новорічний корпоратив не витратили жодної бюджетної копійки

У Головному управлінні ДФС Києва у відповідь на запит Української правди запевнили, що на святкування Нового року у комплексі ВДНГ не витратили жодної бюджетної копійки.


«Фіскали» заявили, що свято коштувало 300 тисяч гривень, плюс по 150 гривень із кожної особи.


У відомстві стверджують, що захід організували у зв’язку з «певними позитивними напрацюваннями у роботі відомства». Крім того, відомо, що партнером з організації урочистого заходу виступила профспілкова організація ГУ ДФС у Києві.


«Опитування показало, що близько 1 тисячі осіб виявили бажання взяти участь у заході, тому, зважаючи на пору року, було обрано вмісткий об’єкт – один з павільйонів НВК Експоцентр України (ВДНГ). Профспілкова організація ГУ ДФС у Києві, заключивши договір з ТОВ «Старлайт розваги», отримала комплекс послуг з організації новорічного заходу», – ідеться у відповіді.


«Згідно з кошторисом витрат на організацію святкового заходу  договір ГУ ДФС у Києві зі «Старлайт розваги» передбачав оплату послуг в сумі 300 тисяч гривень. Також кожним працівником ГУ ДФС у Києві, який виявив бажання взяти участь у заході, було здано по 150 гривень за кожну особу, включаючи членів сім’ї. Жодної копійки державних коштів на організацію і проведення заходу витрачено не було», – заявили у відомстві.Читайте: Корпоратив столичних фіскалів вартістю 1 мільйон гривень (відео)

#Бюджет, #ДФС, #Корпоратив, #НовийРік, #Податки, #Свято, #Скандал
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/fiskaly-pro-buchny-j-korporaty-v-ne-vy-traty-ly-zhodnoyi-byudzhetnoyi-kopijky/

Коментарі