В Україні можуть запровадити субсидії на придбання «зелених» автівок

Можуть скасувати ПДВ, акцизний збір та збір до ПФ при першій реєстрації екологічно чистих автомобілів

Влада розглядає можливість розвитку електротранспорту в Україні. Зокрема, пропонують стимулювати доплатою придбання автівок з нульовими викидами. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пише Автоцентр.


За словами Омеляна, до 2020 року в загальному обсязі продажів відомство має намір підвищити частку електричних машин до 15%.


«Для цього передбачається прибрати ПДВ і акцизний збір на електромобілі, а також збір до Пенсійного фонду при першій реєстрації екологічно чистих автомобілів. Все це, за розрахунками міністерства, зменшить вартість електричних авто в Україні на 21,6%», – йдеться у повідомленні.


Крім того, покупку авто з нульовими викидами планують стимулювати доплатою. Про які суми йдеться – наразі невідомо.


«Терміни теж невідомі. На 2017 рік міністр Омелян спрогнозував прихід трьох відомих автовиробників», – зазначає видання.


Загальний список потенційних інвесторів включає такі автомобільні бренди: Toyota, Volkswagen, PSA Peuageot-Citroen, GM, Hyundai, Honda, Suzuki, Nissan і Fiat.

#ЗеленіАвто, #Омелян, #Субсидія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/v-ukrayini-mozhut-zaprovady-ty-subsy-diyi-na-pry-dbannya-zeleny-h-avtivok/

Коментарі