Маккейн: Поведінка Путіна – це поведінка бандита і вбивці

Джон Маккейн назвав Путіна «вбивцею»

Сенатор-республіканець Джон Маккейн в інтерв’ю Радіо Свобода гостро розкритикував політику Президента РФ Владіміра Путіна, прямо назвавши його бандитом і вбивцею.


Американський сенатор пояснив, що може бути з анексованим Кримом після інавгурації нового президента США Дональда Трампа. За його словами, у разі перегляду Трампом позиції Сполучених Штатів щодо анексії українського півострова доведеться переукладати Будапештський меморандум, підписантом якого є США.


«Меморандум гарантував, що Крим є частиною України – в обмін на те, що буде знищено ядерні запаси, 100 з чимось одиниць ядерної зброї України. Дії Росії – явне порушення домовленостей, які самі ж росіяни і підписали. Ставлення до нього Путіна, його поведінка – це поведінка бандита й убивці», – підкреслив Маккейн.


На цьому тлі він також нагадав, що Росія вже порушила Будапештський меморандум.


«Чому ми тоді маємо очікувати, що вони дотримуватимуться інших домовленостей? Значить, не варто укладати домовленостей із Росією. Вони всі не діятимуть», – наголосив політик.


Крім того, він укотре заявив, що Крим є невід’ємною частиною України, що було визнано у Будапештському меморандумі: «Україна – незалежна країна, на її територію вдерлися. А отже, спостерігати, як це розростається в агресію і порушення Росією домовленостей – це буде тільки заохочувати до дальших порушень».

#Анексія, #БудапештськийМеморандум, #ДжонМаккейн, #Крим, #Путін
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/makkejn-povedinka-putina-tse-povedinka-bandy-ta-i-vby-vtsi/

Коментарі