У Сирії обстріляли посольство Росії

Відомство Лаврова назвало обстріл «провокацією екстремістів, які виступають проти мирного врегулювання в Сирії»

У сирійському Дамаску обстріляли посольство Російської Федерації. Жертв та постраждалих немає. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Росії.


«Одна міна, яка, завдяки щасливому випадку, не розірвалася, впала у внутрішньому дворі комплексу адміністративних будівель російської дипмісії. Друга – в безпосередній близькості від її території. Для розмінування боєприпасів були залучені сапери», – уточнили в МЗС.


Також у російському відомстві зазначили, що обстріл посольства у Дамаску є «провокацією екстремістів, які виступають проти мирного врегулювання в Сирії». Крім того, у МЗС Росії закликали категорично засуджувати атаки на дипломатичні місії в Сирії.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 грудня ввечері турецький поліцейський Мевлют Мерт Алтинташ розстріляв посла РФ у Туреччині Андрія Карлова.


Після вбивства Карлова Алтинташ вигукував гасла на захист Сирії. На суміші арабської та турецької мов він прокричав: «Аллах акбар! Не забувайте про Алеппо! Не забувайте про Сирію! Тільки смерть мене зупинить. Всі, хто брали участь у насильстві, заплатять за це – один за іншим!».


Нападника застрелили полісмени за кілька хвилин після стрілянини.

#Обстріл, #Посольство, #РФ, #Сирія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/u-sy-riyi-obstrilyaly-posol-stvo-rosiyi/

Коментарі