У США на авто з неба впав невідомий об'єкт (фото, відео)

У США невідомий предмет упав на авто прямо з неба

Мешканець американського міста Мілуокі розповів, що з неба на його автомобіль впав дивний предмет, який пошкодив фургон і залишив у корпусі машини велику вм’ятину. Про це інформують Цікавості.


Власник авто зазначив, що у момент падіння невідомого предмета він був удома і розмовляв по телефону. Він почув на вулиці гучний звук і, подивившись у вікно, побачив, що на його автомобіль, щось впало. На фургоні виднілася велика вм’ятина, а в кабіні повилітали шибки.Оглянувши машину ближче він побачив, що поруч з нею лежить дивний об’єкт, який звалився з неба і став причиною пошкоджень завданих автомобілю. Об’єкт конусоподібної форми, дуже важкий у верхній частині і порожнистий усередині.


Робінсон (власник фургона) викликав поліцію, яка забрала невідомий предмет і склала протокол дивної події.«Круглий об’єкт, схожий на кришку двигуна і пахне дизельним паливом. Поліцейські були збиті з пантелику. Вони ніяк не могли зрозуміти, звідки прилетіла ця штука. Можливо, це якась деталь літака», – розповів він у коментарі журналістам.


https://www.youtube.com/watch?v=cIQfil8Ovu0

#Автомобілі, #Літак, #Паливо, #Поліція, #США
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/u-ssha-na-avto-z-neba-vpav-nevidomy-j-ob-yekt-foto-video/

Коментарі