Протеже Саакашвілі звинувачують у корупції на Одеській митниці

Марушевська відкидає всі звинувачення

Екс-очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська потрапила під слідство за підозрою в корупції. Про це заявив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров агентству Reuters.


За його словами, ДФС почала розслідування у зв’язку з фактами заниження ціни товарів та іншими порушеннями.


Насіров також заявив, що протягом кількох тижнів після відставки Марушевської всередині листопада митниця Одеської області збільшила свої доходи на 30%, або на 300 мільйонів гривень.


Прес-служба Насірова надала Reuters офіційні відомості про митні надходження в період з січня по жовтень, згідно з якими Одеська митниця не виконала план в семи з десяти місяців 2016 року.


У коментарі Reuters Марушевська відкинула всі звинувачення.


Нагадаємо, Юлія Марушевська подала в відставку 14 листопада 2016 року, за тиждень після того як з посади пішов голова Одещини Міхеїл Саакашвілі.


Нагадаємо, у травні Юлія Марушевська заявляла, що голова ДФС України Роман Насіров примусив голів регіональних митниць підписати петицію про її звільнення. Також вона кілька разів заявляла, що глава ДФС перешкоджає реформуванню митниці. До слова, Насіров з самого початку ставився скептично до активістки Майдану. Він припускав її звільнення до вересня 2016 року.

#Корупція, #Марушевська, #Насіров
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/protezhe-saakashvili-zvy-nuvachuyut-u-koruptsiyi-na-odes-kij-my-tny-tsi/

Коментарі