Затриманий овідіопольський злочинець планував іще низку вбивств – поліція

Підозрюваний у кривавих убивствах в Овідіополі зізнався про плани іще низки злочинів

Представник Головного управління Національної поліції в Одеській області у коментарі УНІАН повідомив, що затриманий напередодні за підозрою у вбивстві жінки в 2-річної дитини овідіополець планував ще низку вбивств.


Нагадаємо, напередодні на Одещині було затримано 31-річного Дмитра Погорєлова який обґрунтовано підозрюється у вбивстві жінки і її 2-річної дочки, а також підпалі їх будинку в Овідіополі.


Він визнав, що усвідомлено вчинив вищеназване вбивство, а також зізнався у тому, що планував ще низку злочинів.


«Перед убивством він зустрівся зі своїм сусідом. Після нетривалого спілкування підозрюваний накинувся на нього і сильно побив. За словами потерпілого, якому вдалося вирватися, зловмисник твердив, про «чорний список», в якому перебуває сусід», – повідомив представник поліції.


Відповідно до попередньої інформації, Погорєлов вирішив помститися оточенню за завдані образи, планував вбивати людей, як в Овідіополі, так і в Одесі. У тому числі, він мав намір здійснити наїзд вантажівкою на місце великого скупчення людей.


При затриманні підозрюваний також заявив, що хотів «аби Одеса боялася». З


За словами мешканців Овідіополя, Погорєлов раніше характеризувався як спокійна, врівноважена людина. Раніше не судимий. У нього є дружина та неповнолітній син-школяр.


Убита ним жінка, 1974 року народження, перебувала у декретній відпустці, а її доньці виповнилося б у січні три роки.


У поліції також повідомили, що зловмисника вдалося затримати силами бійців Національної гвардії і полісменів, коли він вийшов із лісосмуги і прямував у бік Овідіополя. Підозрюваний  був без зброї, опору не чинив.


Офіційних повідомлень про мотиви злочину поки не було. Нині Погорєлов перебуває у ізоляторі тимчасового тримання в Овідіополі.


«Під час затримання людських жертв не допущено. Зараз тривають слідчі дії. Встановлюються мотиви скоєння ним злочинів», – розповів представник поліції, додавши, що відомості про інцидент внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 1 п. п. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

#Злочин, #НаціональнаПоліціяУкраїни, #Овідіополь, #Одеса, #Поліція, #Убивство
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/zatry-many-j-ovidiopol-s-ky-j-zlochy-nets-planuvav-ishhe-ny-zku-vby-vstv-politsiya/

Коментарі