Віктор Шишкін: Філатов – частий гість в банку окупантів?

Віктор Шишкін, суддя Конституційного суду України у відставці

Друзі, в кого є фото такого собі Філатова, заступника голови парошенківської адміністрації, «творця» наших «досягнень» у судовій реформі. Фото мені потрібно для ідентифікації цієї особи. Може я помиляюсь, але помилку тоді визнаю.


Таке дивне прохання викликано наступним:

1) Тим, хто орієнтується у розташуванні Маріїнського парку біля Верховної Ради відомо, що за ним, в бік Арсеналу, знаходиться буд. № 9 по вул. Грушевського. Це саме той будинок, де 18 лютого 2014 «тітушки» і «беркутівці» вбивали і калічили наших майданівців, а напроти нього через дорогу розташований буд. № 34/1 по вул. Грушевського. У цьому будинку з фасадної частини від китайського посольства є вхід, в заховану від людського ока, дуже цікаву установу. Раніш, біля вхідної двері висіла дуже скромна, малих габаритів табличка – «Сбєрбанк Росії». Так, так той самий, але без тих яскравих неонів і широких вікон, каменюки в які колись жбурляли хлопці Коханівського.


2) За моїми спостереженнями там операційних залів немає і дуже рідко, поодиноко заходять деякі особи, але не рідко приїжджають інкасаторські машини. Я ж там не торчу щоденно, але мимохідь я їх бачив разів п’ять. Після погромів деяких офісів цього банку на центральних вулицях (доля цю контору мінувала) на цьому будинку навіть цю скромну табличку завбачливо зняли, але сліди цвяхів залишались, ну, зрозуміло, що залишалось і те москальське кубло.


3) Сьогодні я був біля цього будинку, знову під’їхала інкасаторська і дуже активно шастали деякі типи, охоронець кожному відкривав там двері персонально. Мабуть гроші в окуповану зону переганяли на Новорічні подарунки сепарам. Я бачив безпосередньо, як із цих, дуже скромних дверей, охоронець випустив двох, типів, які дружно розмовляли, один із них був дуже схожий на зазначеного Філатова, якій сів у круте авто здається АА 24-93 А…. Жалкую, що з собою не було мобілки, щоби зафіксувати номери. Оскільки того Філатова я бачив раніш лише рази два здалека, то можу помилитись. Тому треба його фото, щоб упевнитись.


4) Якщо це він і я не помилився – то питання до всіх Друзів і недругів також, а що робив цій заступник Адміністрації президента у банку окупантів і чи не тому вони тут працюють, що у нас в тилу колабораціоністські налаштовані носії державної влади?


Джерело: Віктор Шишкін

#СбєрабанкРосії, #АП, #МаріїнськийПарк, #СудоваРеформа, #Філатов
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/viktor-shy-shkin-filatov-chasty-j-gist-v-banku-okupantiv/

Коментарі