Сорос лякає американців «потенційним диктатором»

Сорос розкритикував вибір американців

Американський фінансист і меценат Джордж Сорос запевнив, що прихід на президентську посаду в США Дональда Трампа призведе країну до серйозної внутрішньополітичної боротьби. Про це пише Європейська правда.


«Демократія переживає кризу. Навіть США, провідна демократія світу, обрали своїм президентом шахрая і потенційного диктатора. Хоча Трамп пом’якшив свою риторику після обрання, він не змінив ані свою поведінку, ані своїх радників. У складі його кабінету – некомпетентні екстремісти й відставні генерали», – підкреслив мільярдер.


Також він висловив упевненість у тому, що демократія у США все одно вистоїть, оскільки державні інституції у цій країні достатньо сильні, щоб запобігати перетворенню потенційного диктатора у справжнього.


«Але США в найближчому майбутньому будуть зайняті внутрішньою боротьбою… США не зможуть захищати і просувати демократію в решті країн світу. Навпаки, Трамп буде більш прийнятний для диктаторів. Це дозволить деяким з них досягти компромісу зі США, а іншим – продовжувати свої справи без перешкод. Трамп волітиме домовлятися, а не відстоювати принципи», – спрогнозував фінансист.


На його думку, такий підхід матиме підтримку з боку електорату Трампа.

#Вибори, #Демократія, #Диктатура, #Сорос, #США, #Трамп
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/soros-lyakaye-amery-kantsiv-potentsijny-m-dy-ktatorom/

Коментарі