Янукович і Ко відмили понад 200 млрд гривень

До правоохоронних органів направили 547 матеріалів щодо фінансових операцій чиновнікив часів Януковича

Державна служба фінансового моніторингу веде роботу з пошуку і блокування коштів і майна, незаконно привласнених екс-президентом-втікачем Віктором Януковичем та його оточенням, передає УНІАН.


Згідно з даними розслідувань служби, що проводилися з березня 2014 року по грудень 2016 року, підготовлено та направлено до правоохоронних органів 547 матеріалів (109 узагальнених та 438 додаткових узагальнених матеріалів) щодо фінансових операцій, проведених колишніми високопоставленими чиновниками часів президентства Януковича.


Як повідомили в прес-службі Держфінмоніторингу, сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом, за цими матеріалами складає 201,7 мільярда гривень.


У Держфінмоніторингу нагадали, що на рахунках фізосіб та юридичних осіб, які мають зв’язки з Януковичем та іншими чиновниками, вже заблоковані кошти в еквіваленті 1,54 млрд. доларів.


«Крім того, заблоковано активи колишніх чиновників на суму 107,19 млн. дол., 15,87 млн. євро і 135,01 млн. швейцарських франків в Австрії, Великобританії, Латвії, на Кіпрі, в Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії та Нідерландах», – зазначили у відомстві.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, Янукович, допити якого українська Генпрокуратура призначала на 27 й 30 січня, заявляє про готовність давати свідчення за місцем свого проживання на території Російської Федерації.

#СімЯ, #Янукович
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/yanukovy-ch-i-ko-vidmy-ly-ponad-200-mlrd-gry-ven/

Коментарі