Україна визначилась із гаслом і логотипом «Євробачення-2017»

В основі логотипу пісенного конкурсу – традиційне українське намисто

Гаслом музичного конкурсу «Євробачення-2017», що пройде навесні в столиці України, стануть слова «Celebrate Diversity», що українською можна перекласти як «Відзначаймо/звеличуймо/шануймо різноманітність». Про це йдеться у повідомленні на сайті UA:Перший.


«Воно (гасло, – ред.) добре доповнює творчий дизайн цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого – традиційне українське намисто, що є не тільки найдавнішою жіночою прикрасою, а й вважається оберегом. Неповторності прикрасі надає саме те, що вона складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких –особлива», – наголошується у повідомленні.


«Celebrate Diversity» стане ключовою темою для усіх аспектів пісенного конкурсу цього року.


«Слоган і логотип події дають розуміння української культури та уявлення про те, що чекатиме на фанів, які приїдуть до Києва в травні. Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів»,  – уточнюють організатори.


Як відомо, «Євробачення-2017» пройде в київському Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі. Півфінал конкурсу запланований на 9 і 11 травня, фінал – на 13 травня.


Участь в міжнародному пісенному конкурсі, який прийматиме Україна, підтвердили 43 країни.

#Євробачення2017, #Гасло
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/ukrayina-vy-znachy-las-iz-gaslom-i-logoty-pom-yevrobachennya-2017/

Коментарі