Титул Міс Всесвіт-2017 здобула француженка (фото)

Франція отримала титул Міс Всесвіт уперше з 1953 року

Переможницею конкурсу Міс Всесвіт-2017 стала представниця Франції Іріс Міттенер. Про це інформує ВВС. Тригодинне шоу, в якому брали участь представниці 86 країн світу, відбулося 30 січня у столиці Філіппін Манілі.


Крім 24-річної Іріс Міттенер, до трійки фіналісток увійшли претендентки з Гаїті та Колумбії: 25-річна Ракель Пелісьє і 23-річна Андреа Товар.


Володарка першого місця Іріс Міттенер навчається на хірурга-стоматолога. Вона запевнила, що свій статус Міс Всесвіт планує використовувати для активної пропаганди гігієни порожнини рота.Як і минулого року, переможницю конкурсу оголошував американський ведучий Стів Ґарві. Рік тому під час оголошення першого місця Харві припустився помилки й оголосив переможницею представницю Колумбії Аріадну Ґутьєррес. На дівчину вже встигли одягти корону, і лише через хвилину Стів Гарві усвідомив свій промах. Насправді переможницею виявилася філіппінка Піа Алонсо Вуртцбах. На цей раз обійшлося без курйозів і титул Міс Всесвіт дістався тій, кому і повинен був дістатися.Раніше корону Міс Всесвіт представниця Франції завойовувала лише один раз. Це відбулося в 1953 році.


Україну на конкурсі Міс Всесвіт 2017 представила 18-річна кримчанка Олена Сподинюк.


#МісВсесвіт, #Франція
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/ty-tul-mis-vsesvit-2017-zdobula-frantsuzhenka-foto/

Коментарі