Російських спортсменів не допустили до відбору на Паралімпіаду-2018

Спортсмени з РФ не зможуть поїхати на змагання в Пхенчхан

Міжнародний паралімпійський комітет (IPC) відхилив пропозиції Паралімпійського комітету Росії дозволити російським спортсменам брати участь у міжнародних кваліфікаційних змаганнях до Паралімпійських зимових ігор 2018 року в Пхенчхані, повідомляє офіційний сайт ПКР.


«Паралімпійський комітет Росії отримав відповідь від Міжнародного паралімпійського комітету за підписом президента IPC Філіпа Крейвена на пропозицію ПКР дозволити російським паралімпійським спортсменам брати участь у міжнародних кваліфікаційних змаганнях до Паралімпійських зимових ігор 2018 року в Пхенчхані за умови конкретних гарантій з нашого (РФ, – ред.) боку. У відповіді пан Крейвен повідомляє, що пропозиції ПКР були представлені членам Виконкому IPC. Виконком IPC розглянув і обговорив їх 29 січня 2017 року на своєму засіданні в м.Бонні (Німеччина). Після обговорення цього питання Виконком IPC вирішив відхилити пропозиції ПКР», – йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, збірну Росії в повному складі відсторонили від літніх Паралімпійських ігор-2016 в Ріо-де-Жанейро. Причиною стала тотальна корумпованість антидопінгової системи в Росії, де застосування допінгу заохочувалося на державному рівні.


Цього року Міжнародний союз ковзанярів (ISU) відібрав у Росії право на проведення етапу Кубка світу в Челябінську, що мав відбутися 10-12 березня.


Раніше збірні Чехії, Норвегії та Великої Британії заявили про намір бойкотувати етап Кубка світу з біатлону, який мав відбутися в російській Тюмені.


Ще раніше Міжнародна федерація бобслею і скелетону (IBSF) ухвалила рішення перенести чемпіонат світу 2017 року з Росії до німецького міста Кеніґсзее. Спочатку турнір мав пройти в Сочі, але в останні дні провідні скелетоністи країни оголосили про бойкот чемпіонату світу.

#Допінг, #МіжнароднийПаралімпійськийКомітет, #Паралімпімпіада2018
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/rosijs-ky-h-sportsmeniv-ne-dopusty-ly-do-vidboru-na-paralimpiadu-2018/

Коментарі