Авдіївка може стати українським Алеппо – соцмережі (фото, відео)

Ситуація у місті погіршується / Фото Костянтина Реуцького

В Адіївці на Донеччині – досі гаряче. Станом на 17.00 обстріли міста російсько-терористичними військами не припиняються, навпаки – вони стали інтенсивнішими. Про це повідомив журналіст Костянтин Реуцький на ствоїй сторінці у Facebook.


«Порівняння з Алеппо безглузді, але стало гірше. Батареї в будинках холонуть. Місцями пропало водопостачання (електропостачання так і не відновлене). Обстріли стали інтенсивнішими і грубішими – є попадання в п’ятиповерхівку на Хіміку і на територію міської лікарні», – написав він.


За даними Реуцького, внслідок атаки був поранений мирний житель.


«Попри режим тиші гримить, як і вчора. Хвилин 20 тому, наскільки можу судити, кудись на околицю (Стара Авдіївка, ПРОМКОМ, Бутівка – з нашої точки складно визначити) з кількахвилинним інтервалом зайшли три касети «Граду», – додав Реуцький.


За його словами, мешканці залишають місто.


Фото Костянтина Реуцького
Фото Костянтина Реуцького

Раніше інші користувачі соцмереж повідомляли, що бойовики «ДНР» накрили Авдіївку «градами» з боку Донецька. У всіх околицях чути канонаду. Також користувачі побоюються, що після евакуації жителів сепаратисти за підтримки РФ можуть перетворити місто, що контролюється ЗСУ, на українське Алеппо.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 29 січня бойовики посилено обстрілюють Авдіївку, постраждали люди та будівлі, місто знеструмлене, немає водо- й теплопостачання. Влада готує евакуацію жителів міста.


Авдіївка розташована в 6 км на північ від Донецька. Її контролювали бойовики «ДНР» з квітня по липень 2014 року. Потім місто перейшло під контроль України.


У Мережі вночі жителі Донецька публікували відео, на яких видно, як тероритсти стріляють з РСЗВ «Град».

#Авдіївка, #Алеппо, #Обстріл
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/avdiyivka-mozhe-staty-ukrayins-ky-m-aleppo-sotsmerezhi-foto-video/

Коментарі