«Свободівці» вимагають терміново зібрати депутатів на позачергове засідання

Націоналіст розкритикував чинну владу через те, що Росію досі на офіційному рівні не визнали країною-окупантом

Через загострення ситуації в зоні проведення АТО лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок вимагає скликати позачергове засідання сесії Верховної Ради. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.


«Ситуація в Авдіївці – це яскравий приклад того, як влада продовжує нехтувати національними інтересами українців. Влада може скільки завгодно звертатися з вимогами до світової спільноти, скликати показово РНБО, але Україну не почують доти, доки ми самі не почнемо себе захищати. У світі поважають тільки сильного», – пише голова «свободівців».


Націоналіст також розкритикував чинну владу через те, що після майже трьох років війни Росію досі на офіційному рівні не визнали країною-окупантом.


«Якого захисту ви хочете, якщо досі боїтеся назвати АТО війною, а агресора – окупантом? Ще й про якийсь «ефективний контроль» Москвою загарбаних територій по-капітулянтськи заговорили», – обурився Тягнибок.


Він закликав негайно зібрати парламентраів на позачергове засідання ВР і проголосувати за законопроекти авторства депутатів від ВО «Свобода». Серед них: «Про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», зареєстрований 2 грудня 2014 року; «Про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації», зареєстрований 2 грудня 2014 року; «Про цивільну зброю і боєприпаси», зареєстрований 10 грудня 2014 року; «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України», зареєстрований 12 червня 2015 року; «Про ембарґо на імпорт товарів, отриманих (вироблених) на митній території держави-агресора» від 2 жовтня 2015 року; Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про міжнародні договори України» щодо припинення міжнародних договорів України, укладених з державою-агресором від 14 червня 2016 року та інші.

#Авдіївка, #ВОСвобода, #Тягнибок
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/svobodivtsi-vy-magayut-terminovo-zibraty-deputativ-na-pozachergove-zasidannya/

Коментарі