Розенко про тарифи на «комуналку»: Піднімати вище – нема куди

На думку чиновника, нинішня ціна на газ вже відповідає європейській та є економічно обґрунтованою

Ціна на блаките паливо в Україні – економічно обґрунтована, тому немає жодних підстав говорити про збільшення в поточному році тарифів на ЖКП або газ. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Дзеркало тижня


«Станом на кінець січня я не бачу жодних мотивів для підняття цін на газ і ЖКП протягом 2017 року. Не треба лякати людей. Коли прийде час, уряд не ховатиметься, а відкрито сповістить українців про підняття тарифів», – сказав чиновник.


На його думку, нинішня ціна на газ вже відповідає європейській та є економічно обґрунтованою.


«Підвищувати далі її вже немає куди», – сказав віце-прем’єр-міністр.


Розенко також зауважив, що у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень розмір призначених субсидій в цьому опалювальному сезоні не переглядатиметься.


Як відомо, з початком опалювального сезону 2016/2017 рр. в Україні приблизно вдвічі підвищилися тарифи на опалення для населення. Це пов’язано з тим, що Кабінет міністрів встановив з 1 травня єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6,879 тис. грн. за 1 тис. куб. м, для виробників теплової енергії – 6,81 тис. грн. за 1 тис. куб. м (з урахуванням тарифів на транспортування та ПДВ).

#Газ, #ЖКП, #Розенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/rozenko-pro-tary-fy-na-komunalku-pidnimaty-vy-shhe-nema-kudy/

Коментарі