Марина Данилюк: Україна жахливо позиціонує себе як жертву воєнної агресії

Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Якось напишу про цю тему великий пост, однак так, як наша держава позиціонує себе жертвою воєнної агресії, коментує питання щодо Донбасу – це жахіття.


Минулої п’ятниці виліз в інформпростір міністр АТО Черниш. При цьому поліз не куди-небудь в пристойний УНІАН, Лигу, українське телебачення. А в видання «газєта ру» — газетку тої самої держави-агресора, яку я кілька разів особисто підловлювала на фейках і перекручуванні фактів. Наговорив спікер низку речей про «мир за будь-яку ціну», про те, як військові дії заважають бізнесу. Про те, що якісь хлопаки в Нью-Йорку уже впевнені, що на Донбасі хіба хлопушки і петарди уже замість «градів». При цьому жодного слова не було сказано про окупацію, зброю, загиблих, про біженців.


У середу в ПАРЄ дискутували про поправку німецького лівака Гунько щодо виборів на Донбасі – після розтиражованого інтерв’ю Черниша я би сама на місці європейця подумала, що там уже все нормально і ніщо не заважає виборам. Варто віддати нашій делегаціі, вона спрацювала на диво злагоджено, чітко і з натиском. Це дозволило ухвалити резолюцію щодо України з правильними акцентами: агресія, Крим наш і т.д.


У четвер на УП знову виліз Черниш. Кинув на вентилятор іще дві спірні тези: про обов’язкові пенсії для мешканців ОРДЛО. Про запуск потягів між лініями розмежування – цікаве практичне бачення міністра цього епізоду. Оскільки будучи ворожим найманцем я би почепила на зворотньому шляху до України якусь бомбу, наприклад.


У п’ятницю наші кухонні експерти в сімейках і майках алкоголічках занепокоїлись, що Трамп начебто знімає санкції. От де ви знайшли достовірне джерело? Чи увірували, що США мають бути укроцентричними і все вирішувати за нас, як медсестра/лікар/рідня за хворого в реанімації?


Реальність:


21 січня. Ворог здійснив 25 обстрілів позицій ЗСУ на всіх напрямках


23 січня. Бойовики обстріляли Піски зі 120-мм мінометів


25 січня. 55 обстрілів, під вогонь артилерії потрапила Новозванівка


27 січня. Окупанти застосували «Град», загинули двоє бійців ЗСУ


Тепер попросіть Черниша далі давати інтерв’ю російським ЗМІ про електрички і чудові можливості для бізнесу. Дякую.


Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

#МаринаДанилюкЯрмолаєва, #ОРДЛО
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/mary-na-dany-lyuk-ukrayina-zhahly-vo-pozy-tsionuye-sebe-yak-zhertvu-voyennoyi-agresiyi/

Коментарі