Тарас Загородній: Без другого рівня пенсійної реформи щось сплачувати до Пенсійного фонду немає сенсу

Тарас Загородній, політичний експерт

Розенко, напевно, в захваті від своєї дотепності, розрахованої на хронічних долбодятлів. Типу платіть ЄСВ зараз, щоби отримати пенсію через 20 років. І за рахунок кого ці пенсії будуть виплачуватися? За рахунок молоді, яка натовпами тікає до Польщі від чиновницької зв’язки Гройсман-Розенко-Рева? Розенко, мабуть, думає, що розумні люди не бачили демографічних таблиць, які показують, що в нинішній системі ПЛАТИТИ ПЕНСІЇ НЕМА З ЧОГО, навіть якщо платити в Пенсійний фонд?


Навіть якщо платити, то все піде на утримання апарату Пенсійного фонду і особисто на черговий «Лексус» Розенка і Гройсмана. Без запровадження другого рівня пенсійної реформи, коли вклади можна передавати у спадок, щось сплачувати до Пенсійного фонду немає ніякого сенсу. А цього ані Розенко, ані Гройсман, ані Рева не роблять. Вони хочуть обдерти бізнес для фінансування неефективної системи.


Дешевше побудувати собі за 20 років квартиру і здавати в оренду, ніж довіряти цій зграї злодіїв. Квартира принаймні – це актив, який є в руках. А пласка дотепність злодійкуватих чиновників такою точно не є.


Джерело: Тарас Загородний

#ЄСВ, #Гройсман, #ПенсійнаРеформа, #ПенсійнийФонд, #Податки, #Рева, #Розенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/taras-zagorodnij-bez-drugogo-rivnya-pensijnoyi-reformy-shhos-splachuvaty-do-pensijnogo-fondu-nemaye-sensu/