Конґрес США «відформатує» Трампа – експерт

Микола Давидюк

Очільник аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк прокоментував виданню Інформаційний Акцент останні ухвалені Президентом США Дональдом Трампом рішення, зокрема щодо обмеження в’їзду біженців та заборона в’їзду особам навіть із візами з низки найбільш проблемних у міграційному відношенні країн. На переконання політолога, новий лідер США все ще шукає власну зовнішню політику, а з часом його оточення, адміністрація і Конґрес «відформатують» його.


«Це не фінальний Трамп, яким він запам’ятається і увійде в історію, це пошук своєї зовнішньої політики. Хоча він, звісно, горить бажанням виконати свої обіцянки, бути жорстким, перенести бізнесовий характер у політику», – переконаний експерт.


Він також припустив, що оточення Трампа та Конґрес із часом «відформатують» нового керманича США: «Наразі він залишається в режимі виборчої кампанії, в таких гучних «меседжах», у той час як Президент має бути конструктивним та стратегічним».


За словами експерта, обіцянки Трампа, звісно, буде виконано, але формально та з певними видозмінами і корегуванням. Наприклад, заборона в’їзду в країну лише на 90 днів.

#Біженці, #Давидюк, #Конгрес, #Міграція, #США, #Трамп
Інформаційний Акцент
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/kongres-ssha-vidformatuye-trampa-ekspert/

Коментарі