Янукович запросив слідчих до себе на гостини в Ростові-на-Дону

Адвокат екс-президента запевнив, що Янукович готовий приїжджати до України і свідчити

Екс-президент-втікач Віктор Янукович, допити якого українська Генпрокуратура призначала на 27 й 30 січня, заявляє про готовність давати свідчення за місцем свого проживання на території Російської Федерації. Про це повідомив його адвокат Віталій Сердюк, пише Українська правда.  


«У будь-який зручний для вас час ви можете особисто прибути за місцем мого проживання, яке вам відомо, для отримання від мене свідчень, вручення необхідних документів та проведення інших процесуальних дій», – йдеться у заяві Януковича.


За словами адвоката, екс-главі держави досі не вручили підозру попри заяви Генпрокурора Юрія Луценка. Відповідний запит досі перебуває у роботі компетентних органів Російської Федерації.


Сердюк також запевнив, що Янукович готовий приїжджати до України і свідчити. Втім, для цього потрібно забезпечити його безпеку й розслідувати справу щодо замаху на його вбивство, яка «вже рік перебуває у нерухомому стані або в органах МВС, або прокуратури», каже адвокат.


Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генеральна прокуратура України оприлюднила дві повістки з викликом на допит екс-президента-утікача Віктора Януковича. Допити екс-президента були призначені на 27 та 30 січня.


Нагадаємо, 28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту України Віктору Януковичу у державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території держкордону України та ведення агресивної війни. Тобто злочинів, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст. 110, ч.5 ст. 27, ч.2 ст. 437 ККУ.

#ГПУ, #Допит, #Янукович
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/yanukovy-ch-zaprosy-v-slidchy-h-do-sebe-na-gosty-ny-v-rostovi-na-donu/

Коментарі