Лише на похорон Путіна – український поет відповів на запрошення до Росії

Андрій Любка різко відмовився від пропозиції виступити на російському телебаченні

Відомий український поет Андрій Любка у своєму Facebook розповів, як російські організатори намагалися запросити його на виступ на ТБ у якості експерта.


«Не вважаю для себе можливим їхати до держави, яка напала на мою країну, окупувала частину її територій і вбиває цивільних мешканців – щоб узяти участь у «шоу» пропагандистського каналу», – відповів Любка на повідомлення російських організаторів.


«Можу роздивитися запрошення на похорон Путіна», – підкреслив поет.


«Але ви там тримайтеся, усього найкращого, щастя, здоров’я, гарного настрою!», – зазначив митець.


До слова, напередодні Андрій Любка різко прокоментував заборону трансляції в Україні російського телеканалу «Дождь». На його думку, такому рішенню не слід дивуватися, оскільки в Росії взагалі не слід шукати справжніх опозиціонерів.


«Мене не здивувала новина про те, що Україна заборонила трансляцію російського телеканалу «Дождь». Натомість справді здивували мене ті – слава Богу, нечисленні – українці, які виступили на захист російського каналу нібито в рамках боротьби за свободу слова. Це яким, даруйте на слові, йолопом треба бути, щоб 2017 року дивитися «Дождь», вірячи в ефемерних російських опозиціонерів і демократів», – наголосив письменник.


«Давно пора затямити: це росіяни мають дивитися українські канали, вчити українську мову, аби мати доступ до правдивих джерел інформації. А не навпаки, коли українці зазирають до рота московським «звьоздам» із сумнівною репутацією. Це не ми напали на Росію, і не наш інфопростір став інструментом пропаганди», – зазначив поет.

#АндрійЛюбка, #Письменник
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/ly-she-na-pohoron-putina-ukrayins-ky-j-poet-vidpoviv-na-zaproshennya-do-rosiyi/

Коментарі