Тягнибок: Слід докласти максимум зусиль для розвалу московської імперії

Олег Тягнибок наголосив, що головним ворогом України була і залишається Москва

29 січня під час вшанування Героїв Крут у Києві лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок звернувся до учасників урочистого віча, наголосивши, що нині головне завдання нашої держави – докласти максимум зусиль, аби вона розсипалася на чимало держав.


Під час виступу на Аскольдовій могилі лідер «свободівців» заявив, що українці – нація державників, переможців і героїв, а справжня українська еліта, українські воїни завжди були на кілька кроків попереду, ніж українська так звана владна еліта.


«Коли йдеться про героїзмом хлопців-крутянців, розуміємо, що вони були справжніми воїнами та державними мужами, бо гинули не лише за своїх друзів, свої родини – вони свідомо гинули за Україну», − підкреслив націоналіст.


«Проводячи історичні паралелі, маємо пам’ятати, що зараз найкращі гинуть на фронті московсько-української війни! Але на жаль, як і 100 років тому, маємо таку владну еліту, яка відстає від героїзму уже сучасних героїв», − зазначив Тягнибок.


Він нагадав, що рівно рік тому Мирослав Мисла біля Хреста героям-крутянцям, «говорив так, що щемило серце…».


«Він загинув за Україну, за нас із вами, як і хлопці-крутянці. Власне, у цьому велич і суть української нації – у нас народжуються герої, що беруть уроки з української історії. У цьому сила і велич нашої нації, яка буде вічною, бо наша матір Україна завжди народжуватиме, виховуватиме і вестиме вперед своїх захисників», − наголосив очільник «Свободи».


Згадуючи Героїв Крут, Героїв Бахмача і сучасних героїв він заявив, що це вкотре підтверджує той факт, що нашим головним ворогом є Росія.


«До часу, поки буде ця імперія – ми матимемо війну, гинутимуть наші герої. Тому наше завдання – зробити усе можливе, щоби на території цієї імперії постало багато маленьких держав», – зазначив Тягнибок.


«Ба більше, маємо пам’ятати й про внутрішнього ворога – владу, яка зупиняє будь-який поступ, йде на певні компроміси, через що народ змушений платити кров’ю Героїв. Але поки ми пам’ятатимемо про героїчні чини наших попередників, шануватимемо сучасників – буде Україна», – підсумував «свободівець».

#ВОСвобода, #ОлегТягнибок
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/tyagny-bok-slid-doklasty-maksy-mum-zusy-l-dlya-rozvalu-moskovs-koyi-imperiyi/

Коментарі