ФСБ влаштовувало в Москві оргії для Трампа?

Секретне досьє перебуває під контролем речника Кремля Дмітрія Пєскова

З’явились нові подробиці щодо секретного досьє Кремля на новоспеченого президента США Дональда Трампа. Виявилось, що  ФСБ скомпроментувало мільярдера через його дії в Москві достатньою мірою, щоби мати можливість шантажувати його, пише Українська правда.


За даними деяких достовірних джерел, поведінка Трампа в Москві включала збочені статеві акти, які були організовані або проходили під контролем ФСБ.


Кремль має у своєму розпорядженні й компроментуюче досьє на Гілларі Клінтон. Його складали різні російські спецслужби протягом багатьох років. В основному, воно містить записані прослуховуючою апаратурою розмови під час її візитів до Росії, а також перехоплені телефонні дзвінки. Про жодну негідну поведінку не йдеться.


Досьє перебуває під контролем речника Кремля Дмітрія Пєскова, який підкоряється безпосередньо наказам президента РФ Владіміра Путіна.


Секретні дані не були поширені за кордоном. Зокрема, їх не передавали Трампу.


Варто зазначити, що відповідна інформація міститься у 35-сторінковому документі щодо зв’язків Трампа з РФ, який циркулює серед ключових ЗМІ Сполучених Штатів, а також є в розпорядженні політичної еліти країни – зокрема, вісімки лідерів Конґресу.


У документі також зазначається, що путінська Росія підтримувала і допомагала Дональду Трампу протягом принаймні 5 років, щоби стимулювати розкол і розділення в західному альянсі.


У свою чергу, мільярдер і новий глава Білого дому та його найближчі соратники використовували регулярний потік розвідувальних даних від Кремля, зокрема,  про демократів та інших політичних суперників.


Нагадаємо, телеканал CNN повідомив, що секретні документи, представлені минулого тижня президенту США Бараку Обамі, містять твердження, що росіяни мають компрометуючу інформацію про особисте життя і фінансову діяльність Трампа.


Трамп заперечив цю інформацію та заявив про «політичне полювання на відьом».


Згодом в РФ заявили, що не мають жодного компромату на обраного президента США Дональда Трампа та екс-кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон.

#Компромат, #Кремль, #Трамп
Анна Захарова
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/fsb-vlashtovuvalo-dlya-trampa-orgiyi/