У Кремлі розповіли свою версію розмови Путіна з Трампом

У Путіна озвучили свою версію розмови російського Президента з Трампом

Увечері 28 січня Президент США Дональд Трамп і Президент РФ Владімір Путін у телефонній розмові обговорили низку питань щодо України. Про це повідомила прес-служба Кремля.


У повідомленні ідеться, що під час розмови Путін привітав Трампа з офіційним вступом на посаду, побажав успіхів у майбутній діяльності.


«Під час бесіди з обох сторін було продемонстровано настрій на активну спільну роботу щодо стабілізації та розвитку російсько-американської взаємодії на конструктивній, рівноправній і взаємовигідній основі», – зазначили у Кремлі.


Крім того, сторони обговорили актуальні міжнародні проблеми, враховуючи боротьбу з тероризмом, стан справ на Близькому Сході, арабсько-ізраїльський конфлікт, галузь стратегічної стабільності і нерозповсюдження, ситуацію щодо іранської ядерної програми і Корейського півострова.


«Порушено також основні аспекти кризи в Україні. Домовлено налагодити партнерську співпрацю за всіма цими та іншими напрямами», – ідеться у повідомленні.


Відомо, що в рамках розмови лідери двох країн особливу увагу приділили об’єднанню зусиль у боротьбі з головною загрозою – міжнародним тероризмом. Президенти висловилися за налагодження реальної координації російських і американських дій з метою розгрому ІДІЛ і інших терористичних угруповань у Сирії.


Також сторони наголосили на важливості відновлення взаємовигідних торгово-економічних зв’язків між діловими колами двох країн, що могло б додатково стимулювати поступальний і сталий розвиток двосторонніх відносин.


Крім того, Путін і Трамп домовилися дати доручення опрацювати можливі терміни і місце проведення їх особистої зустрічі.


Новопризначений американський Президент попросив передати побажання щастя і процвітання російського народу, зазначивши, що народ США з симпатією ставиться до Росії і її громадян.


«Путін, у свою чергу, підкреслив, що в Росії відчувають аналогічні почуття до американців. Він нагадав, що наша країна протягом більш ніж двох століть підтримувала Америку, була її союзником у двох світових війнах і зараз розглядає США як найважливішого партнера в боротьбі з міжнародним тероризмом», – стверджують у прес-службі Кремля.


Додамо, низка експертів і журналістів заявили, що у США циркулюють чутки про підготовку у Білому домі проекту указу про скасування санкцій проти Російської Федерації.

#ІДІЛ, #Сирія
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент http://www.akcent.org.ua/u-kremli-rozpovily-svoyu-versiyu-rozmovy-putina-z-trampom/

Коментарі