Убивство брата північнокорейського лідера могло коштувати менше 100 доларів

Підозрюваній у вбивстві брата Кім Чен Ина заплатили 90 доларів

Одна з підозрюваних у вбивстві брата лідера КНДР Кім Чон Нама зізналась, що за виконання «завдання» їй заплатили 400 малайзійських ринітів, а це лише приблизно 90 доларів США. Про це інформує ВВС.


25-річну громадянку Індонезії Сіті Айші відвідали представники індонезійського посольства.


За її словами, вона отримала готівку і мала завдання намастити обличчя Кім Чон Нама «дитячим маслом». Дівчина запевнила, що думала, що це був просто жарт у рамках реаліті-шоу. Слідство встановило, що брат північнокорейського лідера загинув від отруєння високотоксичною речовиною нервово-паралітичної дії під назвою «VX».


Після півгодинної зустрічі з Сіті Айші заступник посла Індонезії в Малайзії сказав, що жінка розповіла, що якісь люди попросили її зробити це: «Вона розповіла у загальних рисах, що зустрілася з якимись людьми, які виглядали як японці або корейці. Каже, що їй дали якесь масло, на зразок дитячого масла».


Щоправда, на тілі самої індонезійки не видно жодних ознак того, що вона постраждала від хімічної речовини.


Нагадаємо, 14 лютого стало відомо, що в малазійському аеропорту Куала-Лумпура був убитий по батькові старший брат теперішнього лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. До 45-річного Кім Чон Нама підійшли дві невідомі жінки і вкололи йому невідому речовину.

#КімЧенИн, #Убивство
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/uby-vstvo-brata-pivnichnokorejs-kogo-lidera-moglo-koshtuvaty-menshe-100-dolariv/

Коментарі