Володимир Тищенко: Святошинці не дали Київраді закатати в бетон 40 га зеленої зони

Володимир Тищенко, відеоблогер

Святошинці не випустили голову земельної комісії Київради із зали і не дали закатати в бетон 40 га зеленої зони мікрорайону.


Сьогодні понад 300 мешканців Святошинського району прийшли на земельну комісію Київради, яка мала протягнути «ганебний» детальний план території (ДПТ) «Святошин-2». Побачивши настрої громади, голова земельної комісії Олександр Міщенко оголосив перерву та швидко хотів залишити залу. Однак громада, перегородивши йому дорогу, цього зробити не дала. Міщенко часто вдається до такого маневру, роблячи перерви в засіданні комісії, поки громада не розійдеться. Так було із протягуванням скандального порошенківського ДПТ «Рибальський», питання щодо скандальної забудови ТРЦ на «Героїв Дніпра».


https://youtu.be/zN-s1sZnGIU


Розробником ДПТ «Святошин-2» є славновідома фірма «Терра Проджект», яка завжди виконує замовлення забудовників. Згідно з даним ДПТ, який суперечить Генплану Києва, у забудовників з’явиться можливість забудувати 40 га зелених зон Святошинського району.


Найголовніше, що все це беззаконня відбувається за мовчазної згоди нашого «улюбленого» мера.


Джерело: Володимир Тищенко

#«Святошин-2», #Генплан, #ГероївДніпра, #ДПТ, #Забудова, #ЗеленаЗона, #Київрада, #Кличко, #Міщенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/volody-my-r-ty-shhenko-svyatoshy-ntsi-ne-daly-ky-yivradi-zakataty-v-beton-40-ga-zelenoyi-zony/

Коментарі