Кравчук взявся покращувати імідж Савченко

Кравчук заявив, що підтримує майже всі дії Надії Савченко, якщо вони не спрямовані на повалення влади

Перший президент України Леонід Кравчук в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що підтримує всі дії нардепа Надії Савченко, щоправда не ті, які спрямовані на повалення влади – передає 24.


«Савченко – феномен для України. По-перше, ми її визволили так, якщо говорити юридично: президент зустрічав, «героя» вручав, весь світ стежив, Європа вимагала повернути її. І тепер дії Савченко, хоча вони і не є дуже іміджевими, але це питання принципове», – підкреслив Кравчук.


За його словами, він підтримує ті кроки льотчиці, які не є акцентованими на повалення влади, оскільки це може мати серйозні для України наслідки.


«Ми пережили дві революції: жертви, Небесна сотня, що вже тільки ми не переживали. А простір української культури та інформації наповнюється весь час негативом, негативом і серйозними протистояннями. Ми 25 років воюємо у себе в середині, тепер вже і зовні. І будь-які такі дії є зараз непродуманими, а заклики непередбачені потребами суспільства та України».


«Сьогодні потреба України одна – зійтися, обговорити та прийняти спільні рішення. Якщо цього не буде, то Україну ми можемо втратити, може початися, скажу таку непопулярну фразу, громадянська війна», – підсумував перший президент.

#Кравчук, #Савченко
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/kravchuk-vzyavsya-pokrashhuvaty-imidzh-savchenko/

Коментарі