Марина Данилюк: Про Надю Савченко, або Кремлівську самозванку

Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Кілька тез про покатушки Наді в ОРДЛО.


Вразив навіть не сам факт дружньої поїздки в ДНР. В принципі, Надя давно нерівно дихає до Захарченка з Плотницьким. Вразив отой блюзнірський допис «умови для полонених нормальні, тюремні. Ставлення до них, кажуть, нормальне. 1+1 дивляться». По факту Надя вчинила як співучасниця сеператистів і російських найманців. Бо у часи її перебування в воронезькому СІЗО ніхто не додумався написати, що ставлення до політичної ув’язненої в Росіі нормальне і умови нормальні, тюремні. А Надя зараз просто підіграла пропаганді ЛДНР і Росії, що наші полонені в руках російських бойовиків практично, як на курорті.


Цікавий сам факт поїздки Наді в ЛДНР в ключі того, що таким чином вона легалізує бандитів, надає їм іміджевого статусу і витягує їх на «учасників переговорів». Дивіться самі. Ольгу Айвазовську чи Ірину Геращенко – офіційних осіб по «Мінську», навряд чи запросять подивитися на умови утримання українських бранців. А нібито найбільшого ворога Лугандону ледве не на руках носять по всій окупованій території. Очевидно, це банальна командна робота Наді, Захарченка і Плотницького аби показати, що в ДНР теж люди. З ними можна домовлятися. Вони готові до прямих переговорів, лиш Київ не хоче. І ключове – на території ОРДЛО безпечно, просто там альтернативна до офіційного Києва тусня.


Цитата Наді пропагандистським рупора ДНР про «я постріляла з днровцями на навчальних стрільбах. Вони чудові хлопці, ми можемо з ними співіснувати в рамках одної держави», – просто дно. Таке собі дежавю з Поречниковим. А перл про «краще б Україною керував Путін, а не Порошенко», – вінець альтернативщині, які останній тиждень розганяли Семенченко, Парасюк, Єгірка, всякі дрібні мураєви і маловідомий амбітний кнопкодав Артеменко».


Надіни іміджеві акції по вибілюванні бойовиків Донбасу дають перші плоди. Така собі омбудсменша з ДНР Дарка Морозова планує поїздки до терористів і сепаратистів ДНР, яких половило наше СБУ та інші органи. Таке собі надання військовим злочинцям «людського обличчя» і рівноправ’я. У цьому випадку відповідь української офіційної сторони може бути лише одна: сепаратисти можуть приїхати і отримати доступ до тюрем. І навіть перевірити умови перебування під вартою і тюремні делікатеси на власному шлунку.


Підбурювання Надею наших військових на позиціях «щоби йшли на Київ» і її покатушки в ОРДЛО – чіткий знак, що із цією бройлершею Медведчука треба щось робити. Народний депутат, герой України і найбільш впізнаване обличчя у світі серед депутатського корпусу нинішнього скликання зараз працює банально піарником маріонеток Кремля. Надя – це самозванка, яка чітко працює по програмі Кремля: легалізувати Захарченка-Плотницького, поступово вивести Путіна за дужки «а ми не сторона конфлікту», домагатися зняття санкцій з Росії, бо «це внутрішній конфлікт». Паралельно пропаганда деморалізує стан серед військових і електорату, що не визначився «наш головний ворог в Києві, ми маємо об’єднатися з такими ж простими хлопцями по іншу сторону конфлікту і валити цю нікчемну владу». Виходячи з цього, Надя курка куркою, однак хлопці за її спиною – дуже гарні стратеги.


Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

#МаринаДанилюк-Ярмолаєва, #Савченко
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.akcent.org.ua/mary-na-dany-lyuk-pro-nadyu-savchenko-abo-kremlivs-ku-samozvanku/

Коментарі